Free Call +380992060198, +380672620433

КОМЕРЦІЯ В ПОЛЬЩІ

Allegro - лідер ринку інтернет-комерції в Польщі


Allegro-один з лідерів ринку інтернет-комерції в Польщі та країнах СНД. Даний проект став успішним інтернет-аукціоном різних товарів і найбільшої торгової площадки рунета з величезним асортиментом пропозицій. Тут кожен знайде для себе все, що шукає, від товарів масового попиту до унікальних лотів.


У більшості випадків на Allegro успішно реалізують свій бізнес десятки тисяч індивідуальних продавців з різних країн.


Аукціон Allegro - Продавець виставляє товар на продаж і заявивши початкову вартість товару стає учасником порталу. Існує два варіанти продажу товару "Купити зараз" і другий це принцип аукціону. При "Купити зараз" вам не доведеться чекати закінчення торгів, зможете відразу оплатити товар і домовитися з продавцем про доставку, самі або через посередника. За участю в торгах (аукціоні) лот придбає той, хто зробить продавцеві найбільш вигідну пропозицію.


Предметами продажу(пропозиції) на Allegro є більш 10000000 товарів, які оновлюються щомиті, ви зможете без праці знайти і підібрати, вони дуже грамотно і просто наданих у відповідних рубриках. Продавцями на даному порталі є, як професіонали так і приватні особи пропонують нові і б/у товари та запчастини.


При реєстрації на allgero кожному учаснику присвоюється свій особистий код, який надсилається поштою за адресою проживання або реєстрації.


Відображенням порядності або навпаки є рейтинг учасника торгів, який відображає стан і порядність продає(пропонує) сторони. Рейтинг має величезне значення при здійсненні угоди для покупця. Вище рейтинг нижче ризик!


Співробітники ресурсу Allegro стежать за безпекою угод і в разі порушення угод учасником запобігають порушенням.


Allegro - сьогодні це найбільший торговий портал Польщі, в якому беру участь малий, середній бізнес і приватні особи.


За 14 років участі: десятки тисяч продажів щодня і півмільйонне відвідування в день. Портал allegro розвиває співпрацю з професійними продавцями, залучає все більше партнерів, впроваджує нові сервіси для своїх користувачів і посилює заходи з безпеки угод і по захисту продавців і покупців.


Гарантія безпеки покупок, можна з упевненістю вважати систему відгуків і рейтингу, перевірених продавців, а також програму захисту покупців.


Allegro розвивається в підтримці європейською компанією Allegro Group, проект якої успішно працює в Польщі, Швейцарії, Угорщині, Чехії, Данії, Норвегії, Болгарії, Румунії, Україні та інших країнах.