Free Call +380992060198, +380672620433

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Предмет угоди.

 Дана Угода (надалі «Договір») визначає домовленість між ресурсом «zpolski.com.ua» в подальшому «Виконавець» з однієї сторони і фізичною/юридичною особою, надалі «Замовник», з іншого боку перераховані нижче умови агентських послуг.

    1. Умови договору.
1.1.    Договір набирає чинності з моменту подачі/оформлення заявки через форму замовлення на сайті Посередника.
1.2.    Порушенням умов договору Замовником, може бути навмисні протиправні або шахрайські дії (замовлення заборонених до ввезення товарів/вантажів тощо), в даному випадку виконавець має право в односторонньому порядку припинити виконання даного договору.

    2. Опис договору.
2.1.    Посередник надає інформацію на своєму Інтернет-ресурсі Замовнику, тільки для особистого використання. Замовник використовує його тільки для здійснення покупки/продажу в інтернет-магазинах і складах Польщі та Європи.
2.2.    Замовник звертається до Посередника за наданням послуг в організації придбання/придбання, а в подальшому, доставки та транспортування вантажу/товару кур'єрськими службами з Польщі та Європи в Україну.
2.3.    Використання даного ресурсу заборонено особам, які не досягли повноліття.
2.4.    Оформлення замовлення на третіх осіб, якщо інше письмово не погоджено з Виконавцем.
2.5.    У разі необхідності додаткових погоджень товару з продавцем/постачальником і фотозвітів замовник, зобов'язується оплатити додаткові витрати виконавця.

2.6.    Договір вважається виконаним і претензії по ньому не приймаються у випадках;
2.6.1.    Замовник забрав товар зі служби кур'єрської доставки або Пошти.
2.6.2.    Замовник відмовився від викупленого товару/вантажу.

 3. Зобов'язання сторін.
 3.1.    Виконавець бере на себе зобов'язання по наданню допомоги придбання товарів/оферт в інтернет-магазинах та інтернет-аукціонах, а також складах Європи, оплати послуг і товарів на даних територіях по домовленості з Замовником і його дорученням.

 3.2.    Виконавець зобов'язується:
 3.2.1.    Прийняти до виконання замовлення після його оплати, згідно обумовленої суми з Замовником та у разі виникнення обставин, пов'язаних із зміна курсу валют повідомити клієнта усно або письмово.
3.2.2.    Супроводжувати угоду між Замовником і Продавцем (постачальником до повного виконання, а також надавати інформацію про товар вантаж на вимогу Замовника, по мірі можливості.
3.2.3.    Викуповувати товар згідно заявці, поданій на ресурсі і в разі будь-яких змін у вартості (пов'язаних з подорожчанням вартості відправки кур'єрською службою або заміною товару/вантажу продає стороною) повідомити Замовника.
3.2.4.    Організувати відправлення кур'єрською службою згідно з поданою заявкою при цьому страхування вантажу/товару, а також суму страхування Замовник визначає самостійно і письмово повідомляє Посередника.
3.2.5.    Надати допомогу Замовнику у випадках виникнення проблем, пов'язаних з неможливістю виконання третьою стороною поставки / відправки товару / вантажу замовнику, і за його вказівкою затребувати повернення коштів, надалі повернути кошти за вирахуванням прямих накладних витрат (комісії банку тощо), а також комісії Виконавця.
3.2.6.    Дотримуватися конфіденційності переданих Виконавцю даних Замовника, пов'язаних з виконанням замовлення.
3.2.7.    У разі якщо клієнт не забирає вантаж/товар у перевізника, кур'єрської служби та інших, протягом 10 днів, Виконавець має право оформити повернення товару і залишити товар на зберігання, але не більше ніж на 3 місяці. У разі письмового звернення замовника, відправити вантаж/товар згідно з поданою раніше даними в «Заявці» з умовою оплати складських і інших накладних витрат. По закінченню 3-х місяців, Посередник має право продати даний товар/вантаж і за рахунок коштів від продажу покрити витрати, пов'язані з транспортуванням, зберіганням та іншими накладними витратами.
3.2.8.    Прийняти всі залежні від нього заходи для доставки вантажу/товару згідно з домовленістю, однак така домовленість не є частиною цієї угоди, і Виконавець не несе будь-якої відповідальності за шкоду або збитки, зумовлені затримкою товару/вантажу.

 3.3.    Замовник зобов'язується:
 3.3.1.    Самостійно вибрати товар і переконатися в його відповідності з необхідним, а також переконатися в тому, що товар/вантаж дозволений для пересилання кур'єрськими службами та митного оформлення. Не пред'являти претензій на працездатності і якості/комплектації товарів, що мають механічні та електричні рушійні частини, які не узгоджені за вказівкою і додаткової домовленості з Замовником на підставі його письмової вимоги та сплати за послугу узгодження.
3.3.2.    При замовленні товару Замовник на свій страх і ризик оформляє заявку на викуп/доставку товару/вантажу у продавців з рейтингом нижче ніж 99,6%, а також вартість товару не може бути значно нижче середньої вартості аналогічних товарів.
3.3.3.    У разі необхідності звернутися до Посередника для запиту додаткової інформації про товар у продавця.
3.3.4.    Замовник зобов'язується здійснити доплату за товар у разі якщо подана ціна в оферті або заявлена на ресурсі третьої особи відрізняється від фактичної при отриманні товару/вантажу на складі Посередника в Польщі, у разі якщо Замовник відмовляється здійснити доплату Виконавець має право відмовитися від отримання товару, а також у випадках (пошкодження вантажу /товару або невідповідності опису товару на сторінці продавця) і зробити повернення коштів Замовнику з утриманням комісії або накладних витрат.
3.3.5.    Замовник має можливість відмовитися від доставки вантажу/товару, але при цьому оплатити накладні, транспортні та інші витрати Виконавця, пов'язані із замовленням.
3.3.6.    Виконавець письмово, повну інформацію на вимогу до товару з наданням зразка фото, зазначенням розмірів, ваги, зазначення номера відповідності і докладним описом вимог, у випадках замовлення таких товарів;
 Стаття I. Авто товари та запчастини
Лонжерон, чверть автомобіля, дах, передня панель, бампер, панель приладів, коробки передач, редуктори, запчастини двигуна та ходової, електро та електронно-містять, двигун, дзеркало зовнішнє,
Стаття II.    Авто товари і запчастини (для перехідних моделей)
Крило, фара, стоп сигнал, протитуманна фара, решітка радіатора, передній і задній бампер, двері і молдинги.
Стаття III.    Загальні вимоги до одягу, взуття, електротоварів, меблів, запчастин і т. д.
Колір, відтінок, тон, об'єм, розмір по устілці, розмір в м3 або довжині і т. д., комплектація, форма, діаметр, склад матеріалу, посилання, модель і т. п..
 3.3.7.    Замовник згоден не пред'являти претензій Виконавцю пов'язаних з відповідальністю третіх осіб за товар / вантаж, що беруть участь прямо або побічно у виконанні замовлення, таких як служби доставки / кур'єрські, Пошти, банки або платіжні системи, засоби в'язі, та інші. А також не втягувати в розгляди з третіми особами організаціями тощо.

 3.4.     Форс-мажор.
 3.4.1.    Сторони звільняються від відповідальності взятих на себе зобов'язань у зв'язку з неможливістю їх виконати в наслідок непереборних причин, пов'язаних з погодними умовами і стихійним лихом (ураган, буря, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, землетрус, пожежа, просідання і зсув ґрунту);  Непередбаченими ситуаціями, викликаними діями сторони, що не є стороною відповідного договору (страйк, локаут, дія суспільного ворога, оголошена та не оголошена війна, загроза війни, терористичний акт, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, громадська демонстрація, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух); Умовами, регламентованими відповідними органами виконавчої влади, а також пов'язаними з ліквідацією наслідків, викликаних винятковими погодними умовами і непередбаченими ситуаціями. Які учасник цієї угоди не міг передбачити і подолати.

 3.5.    Вирішення спорів.
 3.5.1.    При виникненні будь-яких суперечок і розбіжностей, що виникли за даних умов угоди під час строку його дії, або пов'язаних з ними, учасники зобов'язані вжити заходів для їх врегулювання і дозволу шляхом двосторонніх переговорів.
3.5.2.    У випадках неможливості знайти компроміс або рішення, обидві сторони мають право звернутися за допомогою у відповідні юридичні служби та інстанції.

 3.6.    Термін дії договору
 3.6.1.    Даний договір набирає чинності з моменту прийняття Замовником і вважається чинним до моменту його виконання Посередником, а також Замовником. На даний період договору надано в електронному вигляді та визнано Замовником і Виконавцем, як має юридичну силу. При цьому Виконавець зберігає за собою право вносити зміни в даний договір, з яким Замовник зобов'язаний регулярно знайомитися на сторінці сайту zpolski.com.ua Якщо Замовник не згоден з новими умовами угоди, він має право відмовитися від надання послуги, при цьому Замовник має право затребувати залишок грошових коштів, за виключенням прямих і непрямих витрат виконавців, а також фактично понесених витрат.

Право на цей договір публічної оферти, його застосування належить ресурсу" zpolski.com.ua " і не може передаватися або використовувати третіми особами. Згідно зі ст. 435 ЦК та ст. 436 ЦК України.