Free Call +380992060198, +380672620433

УМОВИ ВВЕЗЕННЯ ТА ОПЛАТИ

Супровід придбання товарів в Польщі

Супровід покупки будь-яких товарів, представлених в офіційних інтернет-магазинах Польщі (Allegro.pl, Ceneo.pl і т. д.), а також у провідних польських магазинах. Ми економимо Ваш час і кошти.

Гарантії та оплата

"Товари з Польщі" - це альтернатива неякісному Китаю, який ввозиться в Україну. На польських сайтах ви знайдете величезний вибір товарів за прийнятними цінами.

Зверніть увагу: zpolski є посередниками в процесі узгодження доставки товарів, ми не продавці конкретних лотів і товарів.

Оплата послуг

Оплатити наші послуги можна наступними способами:

В УКРАЇНІ:

На карту ПриватБанк

Економічний і зручний спосіб оплати послуг. На рахунок буде зарахована сплачена Вами сума за вирахуванням 2% комісії за вчинення переказу.

Готівкою в грн. нашому представнику в містах: Київ, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Луцьк, Мостиська, Одеса, Рава Руська, Херсон, Хмельницький. Львів, Миколаїв.

Оплата здійснюється на надані нами дані або безпосередньо продавцеві, за погодженням сторін.

У ПОЛЬЩІ:

PayPal - найбільша в світі електронна платіжна система. При оплаті стягується 4% комісії сервісу PayPal за проведення платежу.

Western Union - найвідоміший сервіс грошових переказів з пунктами обслуговування по всій земній кулі. На рахунок буде зарахована вся сума отриманого переказу.

При оплаті товару безпосередньо польській стороні вартість наших послуги (послуги складу доставки з Польщі) можна оплатити післяплатою при отриманні товару або на карту Приватбанку.

Гарантії доставки та повернення товару

Будучи посередниками в узгодженні, ми можемо гарантувати тільки доставку товару згідно з описом на сайті-Продавця. Прохання уточнювати всі технічні характеристики, питання сумісності, стану товару і т. д. до відправки. Оформляючи замовлення на сайті, ви погоджуєтеся з тим, що технічний стан товару вас влаштовує.

Гарантії на товар(запчастини) відповідає гарантіям, наданими продавцем(постачальником) необхідно уважно читати характеристики описані на сторінці лота. Ми не надаємо додаткових гарантій на доставлений в Україну товар(запчастини), а так само на працездатність і комплектацію б/у і нових запчастин, представлених на нашому сайті. При необхідності зверніться до менеджера з проханням про консультації по товару або запчастини і при можливості Вам нададуть повну інформацію з перекладом на українську або російську мову.

Також за додаткову оплату зробимо всі необхідні узгодження з стороною, що продає.

Повернення товару або відшкодування його вартості провадиться протягом 5-15 днів з моменту повернення(відмови) від товару покупцем, "датою повернення(відмови) від товару покупцем вважається дата прибуття вантажу в місто покупця внутрішнім перевізником", у випадках описаних нижче:

Помилка, при якій отриманий товар або запчастина явно відрізняється від товару, що замовляється(ой), запчастини і не може бути застосована за призначенням.

Повернення грошових коштів за невиконане замовлення внаслідок відмови продавця(з незалежних від посередника причин), можливий частково/пропорційно вартості повного замовлення з декількох лотів викуплених allegro.pl на вимогу замовника.

Шлюб, помилка, при якій Продавцем був відправлений товар з непереборні дефектами (винятком є електронні, електричні, механічні складові і товар необхідний високоточних вимірювань) з утриманням 50% від вартості деталі, за умови збереження товарного вигляду (збереження цілісності товару, наявності чека і маркування обов'язково).

Повернення Товару без причини можливий з утриманням 50% від вартості деталі, за умови збереження товарного вигляду (збереження цілісності товару, наявності супровідних документів і маркування обов'язково).

При отриманні неробочого електронного або товару що містить електричні та механічні складові повернення при Додаткових умовах, після узгодження з продавцем. При цьому покупець оплачує доставку з Польщі в Україну і з України до Польщі, плюс ввезення і вивезення товару.

Товар забраний (отриманий) у перевізника поверненню та обміну не підлягає. Уважно переглядайте товар перед отриманням!.

Замовлений Товар у різних продавців, але при цьому в одну закупівлю(замовлення), є повним і нероздільним до виконання і покупець не може відмовитися від частини замовлення товару..

Повернення не проводиться у випадках:

Невірно підібраний покупцем товар;

Сліди установки даної запчастини;

Товар виготовлений "під замовлення" (якщо інше не обумовлено продавцем);

Втрати або пошкодження товару;

Містять електронні складові;

Електричні складові;

Механічні складові;

Товар необхідний високоточних вимірювань;

Відсутності чека або супровідної документації.