Free Call +380992060198, +380672620433

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

ZPL-UA-способи доставки:


Доставка з Польщі в Україну становить від 2 робочих днів з моменту надходження оплати за товар. Основний критерій швидкості доставки-відправка вантажу продавцем. Цей етап може займати від декількох годин до 2 робочих днів. Зверніть увагу, що замовлення, зроблене в період вихідних і свят, може затриматися через неробочі дні.


Загальний термін доставки товару з моменту відвантаження з Польщі становить в середньому 4-8 робочих днів. Zpolski не несе відповідальності за затримку поставки через форс-мажорні обставини, такі як перебої в роботі митниці, стихійні лиха, прийняття нових законів про імпорт товарів, коливання курсів валют і т. Д.


Ціна доставки


Вартість доставки розраховується індивідуально для кожного замовлення. Наведена на сайті ціна відповідає вантажу з максимальними габаритами 30x30x40, вантажі понад ці габарити тарифікуються через калькулятор вартості. Для уточнення приблизної або кінцевої вартості товару в Україну зв'яжіться з нашими менеджерами.


Для великогабаритного товару ми радимо замовляти послугу пакування в дерев'яний каркас. Дана послуга допоможе уникнути пошкодження товару при транспортуванні по території Польщі та України. докладно


Уточнити деталі за вартістю цієї послуги можна у менеджерів Zpolski по електронній пошті або по телефону.

Зверніть увагу, що при самостійному пошуку товару на аукціонах Польщі ви будете бачити ціну в польських злотих. Для конвертації вартості в національну валюту радимо користуватися калькулятором в бічній колонці сайту.

У разі виникнення питань обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами. Zpolski не несе відповідальності за неправильно витлумачено опис товару, що замовляється, або неправильні розрахунки кінцевої вартості покупцем (наприклад, залежність ціни товару від кількості замовлених одиниць). Уточніть вартість і терміни доставки по телефонам:

MTS: + 380 (99) 206-01-98

Київстар: +380 (67) 262-04-33


Доставка по Україні

Відправка товару по Україні здійснюється кур'єрськими службами:

Автолюкс;

Інтайм (без відповідальності за збереження вантажу і страхування);

Міст-Експрес;

Нова-Пошта.


У вартість замовлення включена доставка склад-склад. Доставка кур'єром служби доставки залежить від типу і вартості товару і розраховується згідно з тарифами служби доставки. Повідомте менеджера заздалегідь, якщо вам необхідна Адресна доставка товару.