Free Call +380992060198, +380672620433
Відмінний вибір, прийшли до того, щоб здійснити покупку запчастини в Польщі. Хочете купити автозапчастини на польській авто розборці і хотіли б задати питання, відповіді на них можна отримати відвідавши сайт allegro.pl, а також у фахівців нашого інтернет порталу zpolski.com.ua. Набирайте будь ласка, за телефонами вказаними на сайті. Ми в будь-який момент будемо раді допомогти Вам набути автозапчастини в інтернет.
Вибирайте! Замовляйте!

Доставку в Україну якісних запчастин, можлива і подальша відправка внутрішнім перевізником по всіх містах України, де є склади кур'єрських служб : Київ, Харків, Львів, Одеса, Вінниця, Дніпро, Мелітополь, Волошка, Черкаси, Білгород-Дністровський, Луцьк, Чернігів, Рівне, Миколаїв, Изюм, Ужгород, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Тернопіль, Чернівці, Нікополь, Полтава, Суми, Кропивницький, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Вишгород і багато інших.
Перевірені автозапчастини за вигідними цінами з польських автошротів на нашому порталі zpolski.com.ua - Польського Посередника м. Київ. Швидкі і в строк відправлення та доставки замовлень, а також чуйність наших менеджерів залишає лише гарний настрій від покупки. Запитуйте у нас, і ми допоможемо визначитися в товарах і відповімо на питання по автозапчастинах.
тел. (+38) 099 2060198 (+38) 067 2620433